WIBLEDON ÖNCESİ SON VİRAJ BELEK’TE ‘TURKISH AIRLINES ANTALYA OPEN’ OLACAK

2 Temmuzda başlayacak Wimbledon’dan bir hafta önce oynanacak olan Turkish Airlines Antalya Open sezonun üçüncü Grand Slam’i öncesi büyük önem taşıyor. Tüm yıl tenis takvimi içerisinde çim kortta oynanan sekiz ATP Turnuvasından biri olarak öne çıkıyor. Turnuvanın  toplam para ödülü  486 bin 145 Euro olacak. Tenisin yıldızları Kaya Palazzo Resort Belek’te tekler ve çiftler kategorisinde kupa için ter dökecek.

Geçen yılın tekler finalisti Sugita ve Mannarino  bir sene sonra tekrar Turkish Airlines Antalya Open’a  geri dönerken, Damir Dzumhur, Robin Haase ve Dusan Lajoviç gibi tenisin yıldızları Belek’ten kupayla ayrılmak için mücadele edecekler.

24-30 Haziran’da yapılacak olan Turkish Airlines Antalya Open için Kaya Palazzo Belek oteli, 7 çim sahası ve 2000 kişilik tribün kapasitesi ile hazırlıklarını sürdürüyor. Turnuva organizasyonu içerisinde; seyirci için en iyi şartları sağlamaya ( Fan Zone ve Food Court ) ve sponsor aktivitelerinin olduğu bir alan yaratmak için de çalışmalar devam ediyor.

8.06.2018 14:52:07