BÜŞRA ÜN: PERGE'DE BU İLGİYİ BEKLEMİYORDUM

Paralimpik tenisçimiz Büşra, Sırp raket Dusan Lajovic ile oynadığı özel karşılaşmada gördüğü ilgiden memnun olduğunu söyledi.

Turkish Airlines sponsorluğunda bu yıl ikinci kez düzenlenecek olan Antalya Open’da bugün Perge tarihe tanıklık etti... Turnuva öncesinde 2 bin yıllık tarihi olan Perge’de, paralimpik sporcumuz Büşra Ün ile Sırp raket Dusan Lajovic gösteri maçı yaptı. Son yıllarda elde ettiği şampiyonluklarla beraber, ülkemizi olimpiyatlarda da temsil etmenin gurunu yaşayan Büşra Ün, Perge'deki tarihi açılış için duygularını şöyle anlattı:

'İLKİ YAŞAMAK ÇOK GÜZEL BİR DUYGU

“Buraya davet edildiğim için çok mutlu oldum. Bu kadar ilgiyi açıkçası ben de beklemiyordum. Perge gibi tarihi zengin olan bir antik kentte gösteri maçında yer almak gururumu okşadı. Turkish Airlines Antalya Open öncesi ilki yaşamak çok güzel bir duygu. Böylesine tarihi bir yerde daha önce Artvin'de bir deneyim yaşamıştım. Tenis federasyonunun bizlere olan desteğini bir kez daha gördüm. Onlara ve sponsorum olan Türk Hava Yolları'na çok teşekkür ediyorum.”

23.06.2018 14:10:58